KVcollecties
  3. Ervaren verkoper
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

193 aangeboden items / 35260 verkochte items

Miguel d'Arienzo - Giclée, Leda / Paint a future - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Miguel d'Arienzo (1950) Argentijns Giclée, Leda / Paint a future - Ingelijst
Techniek Giclée
Afmetingen 81 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Rommert Boonstra - Fotocollage op papier, Silver - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Rommert Boonstra (1942) Nederlands Fotocollage op papier, Silver - Ingelijst
Techniek Fotocollage
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rommert Boonstra - Fotocollage op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Rommert Boonstra (1942) Nederlands Fotocollage op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Fotocollage
Afmetingen 93 x 83 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Mark Verdoes - Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mark Verdoes (1960-2024) Nederlands Gemengde technieken op board, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48.5 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, WO - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, WO - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Antonio Poioumen - Gemengde techniek, Drieluik, Gewit (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Gemengde techniek, Drieluik, Gewit (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 170 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Carle Vernet - gegraveerd door Fazet, L'intérieur de l'Ecurie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Carle Vernet (1758-1836) Frans gegraveerd door Fazet, L'intérieur de l'Ecurie - Ingelijst
Techniek Overig
Afmetingen 67 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Hans Hartman - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Hans Hartman (1962) Nederlands Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Helmut Böhm - Ets, Lighthouse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Helmut Böhm (1940) Nederlands Ets, Lighthouse - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Zeer groot kopen? Bied vanaf 600!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Abstracte compositie - Zeer groot
Afmetingen 180 x 175 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Direct kopen
Antonio Poioumen - Acryl op doek, Tweeluik, La rouge mystiek kopen? Bied vanaf 150!
Antonio Poioumen (1946) Nederlands Acryl op doek, Tweeluik, La rouge mystiek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Constant Artz - Olieverf op doek, Landschap met eenden - Ingelijst kopen? Bied vanaf 550!
Constant Artz (1870-1951) Nederlands Olieverf op doek, Landschap met eenden - Ingelijst
Afmetingen 39 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Zeer groot kopen? Bied vanaf 650!
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
€ 650
Direct kopen
John Spek - indrukwekkend beeld van vrouwentorso met vleugels kopen? Bied vanaf 500!
John Spek (1950) Nederlands indrukwekkend beeld van vrouwentorso met vleugels
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 155 x 17 x 36 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Adriaan Nette - Foto op doek, Maasnymph. kopen? Bied vanaf 20!
Adriaan Nette (1950) Nederlands Foto op doek, Maasnymph.
Techniek Digitale Print
Afmetingen 44 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Rienke Enghardt - Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Rienke Enghardt (1965) Nederlands Gemengde techniek, No.69 (autoframestory 1) - Ingelijst
Techniek Handbewerkt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Paul Nassenstein - Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes kopen? Bied vanaf 150!
Paul Nassenstein (1966) Nederlands Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes
Techniek Acryl
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Gemengede techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Gemengede techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 153.5 x 143.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - Gemengde techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Gemengde techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 124 x 133.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Ien Lucas - Prachtig groot werk (acryl op linnen), Zonder titel (Herfstboom) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 850!
Ien Lucas (1955) Nederlands Prachtig groot werk (acryl op linnen), Zonder titel (Herfstboom) - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 187 x 146.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Marc Jonk - Acryl op doek, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Marc Jonk (1951) Nederlands Acryl op doek, Landschap - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 10 kopen? Bied vanaf 300!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 10
Techniek Glas
Afmetingen 46 x 27 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Rudi Polder - Olieverf op doek, Zeegezicht (24) kopen? Bied vanaf 150!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Olieverf op doek, Zeegezicht (24)
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Henk van Vessem - Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Gewaad van een ongekende dag (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 130 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Janos Bittenbinder - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1400!
Janos Bittenbinder (1946) Roemeens Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot)
Afmetingen 202 x 252 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 7 kopen? Bied vanaf 150!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 7
Techniek Glas
Afmetingen 51 x 50 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr.15 kopen? Bied vanaf 100!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr.15
Techniek Glas
Afmetingen 31 x 40 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jean Ruiter - Fotografie, Terra cultura 38 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Terra cultura 38 - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 88 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot ) kopen? Bied vanaf 80!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf, Inleiding Schildersleed- Ingelijst ( groot )
Afmetingen 92 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Herman Schlooz - Zeefdruk, In my back yard I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Herman Schlooz (1954) Zeefdruk, In my back yard I - Ingelijst
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Myra de Vries - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Myra de Vries (1962) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed (Zeer groot)
Afmetingen 112 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersleed / A124 (Zeer groot)
Afmetingen 125 x 192 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken kopen? Bied vanaf 35!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, Lot van drie werken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, The dancing city kopen? Bied vanaf 20!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, The dancing city
Techniek Collage
Afmetingen 63 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 600!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek met alluminium applicatie, Zonder titel (Zeer groot!)
Afmetingen 200 x 185 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Newton Girl - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Newton Girl - Ingelijst
Techniek C-Print
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Han Mes - Twee litho's, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Twee litho's, Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot)
Afmetingen 155 x 300 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen