maurice1968
  5. maurice1968

maurice1968

Lid sinds 2018 / sittard, Nederland

6 aangeboden items / 33 verkochte items

Poen de Wijs - En Marian Nieuwpoort Litho kopen? Bied vanaf 120!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands En Marian Nieuwpoort Litho
TechniekLitho
Afmetingen72 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Poen de Wijs - En Marian Nieuwpoort litho kopen? Bied vanaf 150!
Poen de Wijs (1948-2014) Nederlands En Marian Nieuwpoort litho
TechniekLitho
Afmetingen88 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem van Hest - Vrouw en man kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Hest (1953) Nederlands Vrouw en man
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 75
Max Verboeket - Vaas gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands Vaas gesigneerd
Afmetingen31 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Max Verboeket - Prachtige vaas kristal gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands Prachtige vaas kristal gesigneerd
Afmetingen21 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Franciscus Johannes Mansveld - Sepia "hutten aan de duinrand" ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Franciscus Johannes Mansveld (1872-1951) Nederlands Sepia "hutten aan de duinrand" ingelijst
Afmetingen26 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50