Poen de Wijs (1948-2014) En Marian Nieuwpoort Litho
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 72 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 120