Lid sinds 2016 / De Klinge, België
56 aangeboden items / 149 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 70 x 63 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 71 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |