SvensonArt
  3. Ervaren verkoper
  5. SvensonArt

SvensonArt

Lid sinds 2016 / De Klinge, België

56 aangeboden items / 149 verkochte items

Roger Raveel - Raveel op de Leie kopen? Bied vanaf 690!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Raveel op de Leie
Afmetingen 85 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 690
Direct kopen
Jan Cobbaert - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jan Cobbaert - Avond - gesigneerde gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 1550!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Avond - gesigneerde gouache - ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.550
Direct kopen
Pol Mara - gesigneerde lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch gesigneerde lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Farzand Ali Zahid - Weiland met knotwilgen aan beek - olie op doek kopen? Bied vanaf 45!
Farzand Ali Zahid (1935-1996) Nederlands Indiaas Weiland met knotwilgen aan beek - olie op doek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jan Peter van Opheusden - Danser, gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Jan Peter van Opheusden (1941-2024) Nederlands Danser, gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 71 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen