5. Beroeps Organisatie Kunstenaars (BOK)

Beroeps Organisatie Kunstenaars (BOK)

Opgericht in 2012

Beroeps Organisatie Kunstenaars (BOK) is een Nederlandse belangenvereniging die zich inzet voor de belangen van kunstenaars in verschillende disciplines. De organisatie is opgericht om kunstenaars te ondersteunen in hun professionele ontwikkeling en om op te komen voor hun rechten en belangen.

Een van de belangrijkste doelstellingen van BOK is het bevorderen van een gezond en duurzaam klimaat voor kunstenaars in Nederland. Dit wordt bereikt door middel van het verstrekken van informatie, advies en ondersteuning aan individuele kunstenaars. BOK fungeert als een platform waar kunstenaars samenkomen, ervaringen delen en gezamenlijk streven naar verbeteringen in de positie van kunstenaars.

BOK biedt ook praktische ondersteuning op juridisch gebied. Kunstenaars worden vaak geconfronteerd met specifieke juridische kwesties, zoals auteursrechten, contractonderhandelingen en vergoedingen voor hun werk. BOK voorziet in juridisch advies en begeleiding om kunstenaars te helpen hun rechten te begrijpen en te verdedigen.

Frans Polman - In het Leven kopen? Bied vanaf 90!
Frans Polman (1971) Nederlands In het Leven
Afmetingen75 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90