5. Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Nederlandse Federatie van Beroepsverenigingen van Kunstenaars (NFBK)

Er worden 34 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Hugo Brouwer - Klokkenmaker kopen? Bied vanaf 15!
Hugo Brouwer - KlokkenmakerSchilderij
Geplaatst doorEllisernst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van G Wentholt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Portret van G Wentholt - 1964Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen50 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap - 1964Prenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen38.5 cm x 27 cm (h x b)
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprints kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Lot van twee rotaprintsPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen50 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen34.5 cm x 49 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Onbekend kopen? Bied vanaf 450!
Aat Veldhoen - OnbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMikemike
Jaartal2015
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Denneboom - Tekening , van Egmond kopen? Bied vanaf 35!
Bob Denneboom - Tekening , van EgmondTekening / Aquarel
Geplaatst doorduif
TechniekPotlood
Afmetingen28 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Brone - Offset, Polospelers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Rene Brone - Offset, Polospelers - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen48 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van Jaap kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen - Lotje Veldhoen, naakt, zwanger van JaapPrenten & Uitgaves
Geplaatst doormonschau
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 32 cm (h x b)
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952 kopen? Bied vanaf 4950!
Willy Boers - gouache op papier - gemaroufleerd op doek | 'zonder titel' | 1952Schilderij
Geplaatst doorJJvanWijk
Jaartal1952
TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Mevrouw Vlek naakt - 1964Prenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49 cm x 34.5 cm (h x b)
Aat Veldhoen - Rotaprint: Sonja van Beers, balletdanseres, naakt kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Sonja van Beers, balletdanseres, naaktPrenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Aat Veldhoen - Rotaprint: Vrouw naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Vrouw naakt - 1964Prenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen35 cm x 25.5 cm (h x b)
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975Affiches
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1975
TechniekOffset
Afmetingen56 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Rotaprint: Vrouw halfslapend, naakt - 1964 kopen? Bied vanaf 55!
Aat Veldhoen - Rotaprint: Vrouw halfslapend, naakt - 1964Prenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
Afmetingen49.5 cm x 35 cm (h x b)
Aat Veldhoen - C3382-8 - Pratende mannen kopen? Bied vanaf 95!
Aat Veldhoen - C3382-8 - Pratende mannenTekening / Aquarel
Geplaatst doorMarsmeijer
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Leeuw - Creatie No. 7 kopen? Bied vanaf 350!
Jan de Leeuw - Creatie No. 7Schilderij
Geplaatst doorMargie
Jaartal1962
Afmetingen89 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970 kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Leeuw - Abstract werk uit 1970Schilderij
Geplaatst doorMiles
Jaartal1970
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aat Veldhoen - Unieke sculpture 'Vincent van Gogh' kopen? Bied vanaf 195!
Aat Veldhoen - Unieke sculpture 'Vincent van Gogh'Beeld / Object
Geplaatst doorVennoArt
TechniekHout
Afmetingen60 cm x 30 cm x 19 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 125!
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapierGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Brone - zeefdruk 'a winning team' (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!
Rene Brone - zeefdruk 'a winning team' (mooi ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doornebbiolo
Jaartal1990
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
IngelijstNiet Ingelijst
Aat Veldhoen - Kerstmis 1964 in de Nieuwe Kerk, Amsterdam - ingelijste rotagravure kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen - Kerstmis 1964 in de Nieuwe Kerk, Amsterdam - ingelijste rotagravurePrenten & Uitgaves
Geplaatst doorMiles
Jaartal1964
TechniekGravure
Afmetingen35 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Pzn. Franken - Woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn. Franken - WoonwagensGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen34.5 cm x 48.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
Afmetingen49.5 cm x 34.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorVeilingmeester
Jaartal1964
TechniekRotaprint
IngelijstNiet Ingelijst