5. Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Aat Veldhoen - Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit" kopen? Bied vanaf 250!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit"
Afmetingen 56 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho. Affiche: COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho. Affiche: COLLAGE uit 1975 (zeer zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
€ 65
Harm Kamerlingh Onnes - Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol kopen? Bied vanaf 325!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Rene Brone - Winning the gold medal again. kopen? Bied vanaf 175!
Rene Brone (1944) Nederlands Winning the gold medal again.
Techniek Aquarel
Afmetingen 66 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Marian Plug - Zonlicht kopen? Bied vanaf 75!
Marian Plug (1937) Nederlands Zonlicht
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
Techniek Softcover
Afmetingen 23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - gouache kopen? Bied vanaf 195!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Aat Veldhoen - Acrobaten kopen? Bied vanaf 7500!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Acrobaten
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.500
Aat Veldhoen - De Verliefde Schilder kopen? Bied vanaf 3000!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands De Verliefde Schilder
Afmetingen 106 x 146 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Jan Verhoeven - Gezicht op de Grote Kerk, Naarden-Vesting kopen? Bied vanaf 100!
Jan Verhoeven (1917-1997) Nederlands Gezicht op de Grote Kerk, Naarden-Vesting
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 25!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Hugo Grotius
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 18 x 13 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 38!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 59.5 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Aat Veldhoen - Litho - portret kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - portret
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 95!
Willy Boers (1905-1978) Nederlands Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 95
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Rene Brone - Whitbred Round The World Race Stormy Weather kopen? Bied vanaf 75!
Rene Brone (1944) Nederlands Whitbred Round The World Race Stormy Weather
Afmetingen 98 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Aat Veldhoen - Japanse Paring kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Japanse Paring
Techniek Rotaprint
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46