5. Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Federatie Beroepsverenigingen (NFBK)

Jan Dibbets - Kleurenoffset-litho. Affiche TENTOONSTELLING 1975/76 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Dibbets (1941) Nederlands Kleurenoffset-litho. Affiche TENTOONSTELLING 1975/76 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 56 x 43 cm (h x b)
€ 65
Johannes Bernards Sleper - Slaaf kopen? Bied vanaf 15!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Slaaf
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 15
Rene Brone - Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Rene Brone (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DE GOLFER Handgesigneerd.
Afmetingen 59 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 65
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 450!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Aat Veldhoen - Zelfportret in 1977, met Cristi Kluivert, zijn vrouw kopen? Bied vanaf 745!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret in 1977, met Cristi Kluivert, zijn vrouw
Afmetingen 59.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Mark Kolthoff - boek (gesigneerd met opdracht) & catalogus kopen? Bied vanaf 45!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands boek (gesigneerd met opdracht) & catalogus
Techniek Softcover
Afmetingen 23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 45
Aat Veldhoen - Mooie monochrome rota print - duinlandschap - potloodgesigneerd - 1963 kopen? Bied vanaf 35!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Mooie monochrome rota print - duinlandschap - potloodgesigneerd - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Aat Veldhoen - 4 rotaprints kopen? Bied vanaf 60!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands 4 rotaprints
Techniek Rotaprint
Afmetingen 48 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Marian Plug - 50 jaar schilderkunst, 2012 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Marian Plug (1937) Nederlands 50 jaar schilderkunst, 2012 - gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 35
Willy Boers - Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier kopen? Bied vanaf 95!
Willy Boers (1905-1978) Nederlands Abstracte compositie, linosnede op zeer dun rijstpapier
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 52 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 95
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930 kopen? Bied vanaf 1750!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930
Afmetingen 47.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.750
Harm Kamerlingh Onnes - Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol kopen? Bied vanaf 325!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Bristol, Suspension Bridge, 1966 - extra boek over Bristol
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Aat Veldhoen - Portret van Robert Jasper Grootveld Rotaprint kopen? Bied vanaf 20!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Portret van Robert Jasper Grootveld Rotaprint
Techniek Rotaprint
Afmetingen 49 x 35 cm (h x b)
€ 20
Aat Veldhoen - Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit" kopen? Bied vanaf 250!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Ingelijste zeefdruk met wandklok: "Tempus fugit"
Afmetingen 56 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Aat Veldhoen - zittende negerin met jurk kopen? Bied vanaf 25!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands zittende vrouw met jurk
Techniek Litho
Afmetingen 43.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Aat Veldhoen - De Verliefde Schilder kopen? Bied vanaf 2000!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands De Verliefde Schilder
Afmetingen 106 x 146 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Marian Plug - Zonlicht kopen? Bied vanaf 75!
Marian Plug (1937) Nederlands Zonlicht
Afmetingen 75 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Aat Veldhoen - Acrobaten kopen? Bied vanaf 7500!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Acrobaten
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.500
Jan Verhoeven - Gezicht op de Grote Kerk, Naarden-Vesting kopen? Bied vanaf 100!
Jan Verhoeven (1917-1997) Nederlands Gezicht op de Grote Kerk, Naarden-Vesting
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100