5. Kring van Grafici

Kring van Grafici

De Kring van Grafici

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Laatste
kans
Flip van der Burgt - Adik - Houtsnede kopen? Bied vanaf 40!
Flip van der Burgt - Adik - Houtsnede

Geplaatst doorlenteman

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen47 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Livinus van de Bundt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Litho

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Livinus van de Bundt - Liggend Naakt - Litho

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1945
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst