Opgericht in 1911
De Vereniging van Kunstenaars der Idee werd opgericht door Gustaaf van de Wall Perné die het idee had dat kunst abstracter zou moeten worden om een diepere, spirituele werkelijkheid te laten zien.
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 95 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |