5. Kunstenaars der Idee

Kunstenaars der Idee

Opgericht in 1911

Vereniging van Kunstenaars der Idee

De Vereniging van Kunstenaars der Idee werd opgericht door Gustaaf van de Wall Perné die het idee had dat kunst abstracter zou moeten worden om een diepere, spirituele werkelijkheid te laten zien.

Gerard de Boer - Schilderij kopen? Bied vanaf 300!
Gerard de Boer (1874-1935) Nederlands Schilderij
Afmetingen95 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300