5. Natura Artis

Natura Artis

Opgericht in 1838

Natura Artis Magistra

Natura Artis Magistra, de natuur is de leermeesteres van de kunst, werd opgericht als Koninklijk Zoölogisch Genootschap. Het doel van Artis is om liefde en zorg voor de natuur te stimuleren. Hiermee werd zowel de natuur in levende vorm als in niet-levende vorm bedoeld. Het meest bekend van Artis is de dierentuin. Daarnaast had Artis ook een verzameling met naturalia, die aanvankelijk minstens zo belangrijk was als de dierentuin. Deze naturalia eindigden uiteindelijk in het Naturalis Biodiversity Center en de volkenkundige verzameling ging naar het Tropenmuseum.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen kopen? Bied vanaf 45!
Gerrit Willem Dijsselhof - Planten en vruchtenstudies - Tekeningen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd 30-09-2022 om 20:03

TechniekPotlood
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout