5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Jan Strube - Handdruk: "Noord - Holland" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Handdruk: "Noord - Holland"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 12 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Direct kopen
Afmetingen 17.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 503 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Jan Strube - Houtdruk: "Poppenkast" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtdruk: "Poppenkast"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Julia van Verschuer - Handelende boeren met koeien. kopen? Bied vanaf 30!
Julia van Verschuer (1926) Nederlands Handelende boeren met koeien.
Techniek Kunststof
Afmetingen 10 x 11 x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht 750 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Achnaton kopen? Bied vanaf 45!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Achnaton
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Pyke Koch - Pyke Kock kopen? Bied vanaf 20!
Pyke Koch (1901-1991) Nederlands Pyke Kock
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Bob ten Hoope - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 70!
Bob ten Hoope (1920-2014) Nederlands Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 39.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Carel Willink - Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983 kopen? Bied vanaf 495!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Kleurenlitho: Onnodige getuigen - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Willem Klijn - Gery kopen? Bied vanaf 33!
Willem Klijn (1892-1961) Nederlands Gery
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 33
Direct kopen
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979 + boekje Petit 1
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Joop Moesman - Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Unieke proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Carel Willink - Gezicht op Château Dampierre kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Gezicht op Château Dampierre
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Henk Henriet - Urker visser kopen? Bied vanaf 95!
Henk Henriet (1903-1945) Nederlands Urker visser
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 54 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Jan Schoonhoven - XXV ( Delft grafiek) kopen? Bied vanaf 775!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands XXV ( Delft grafiek)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Formatie met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Formatie met lijst!
Afmetingen 73 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Papegaai kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Papegaai
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Adrianus Remiens - Het Kalf kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Remiens (1890-1972) Nederlands Het Kalf
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Ellen Meuwese - prachtige, kleurrijke grote zeefdruk. Trapeze artiesten. kopen? Bied vanaf 50!
Ellen Meuwese (1948) Nederlands prachtige, kleurrijke grote zeefdruk. Trapeze artiesten.
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Nijland - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan Nijland (1941) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 101 x 71 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Carel Willink - Orion Lieder (met gesigneerd boek) kopen? Bied vanaf 325!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Orion Lieder (met gesigneerd boek)
Techniek Litho
Afmetingen 25.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Huub van Baar - Stilleven kopen? Bied vanaf 100!
Huub van Baar (1894-1982) Nederlands Stilleven
Afmetingen 55 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Leo Visser - Vogels en een muis. Kalenderblad. kopen? Bied vanaf 49!
Leo Visser (1880-1950) Nederlands Vogels en een muis. Kalenderblad.
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 15 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Luie meid kopen? Bied vanaf 250!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Luie meid
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Nel Kluitman - Lugoggia in Tessin kopen? Bied vanaf 150!
Nel Kluitman (1906-1990) Nederlands Lugoggia in Tessin
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Jan Strube - Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje" kopen? Bied vanaf 60!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Houtsnede: "Brabantsch vrouwtje"
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 19 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Ooievaar op nest kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Ooievaar op nest
Afmetingen 55.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Ernst Theodoor van Briel - Droombeeld Slang oog mond kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Theodoor van Briel (1904-1994) Duits Nederlands Droombeeld Slang oog mond
Afmetingen 55.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ies Jacobs - Boeren in café kopen? Bied vanaf 30!
Ies Jacobs (1918-2011) Nederlands Boeren in café
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Hein Stork - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands geen titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Johannes Nicolaas jr. - Balische vissers prauw kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Nicolaas jr. (1885-1943) Nederlands Balische vissers prauw
Techniek Ets
Afmetingen 19.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Freek van den Berg - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 160!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Landschap met boerderij
Techniek Aquarel
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
€ 160
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen