5. De Onafhankelijken

De Onafhankelijken

Opgericht in 1912

De Onafhankelijken

Er worden 156 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien kopen? Bied vanaf 150!
Toon Pluymers - Olieverf op doek, Boerenerf met koeien

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1942
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Pieneman - Olieverf op doek (marouflé), Gezicht op het aquarium van Artis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Pieneman - Olieverf op doek (marouflé), Gezicht op het aquarium van Artis - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen48 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

Jaartal1931
TechniekStift
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Bob Buys - ZUIDERS HAVENZICHT / OLIEVERF PANEEL / 35x47cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün kopen? Bied vanaf 35!
Theo Swagemakers - Olieverf op board, Hedi Grün

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1982
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen28 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Mulder - Liggend naakt op art deco kleed kopen? Bied vanaf 750!
Albert Mulder - Liggend naakt op art deco kleed

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

Afmetingen90.7 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen kopen? Bied vanaf 35!
Johannes Nicolaas jr. - Oude kerk Katwijk / Straat Vreek van Roon - Etsen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1930
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Heynsius - Kasteel met brug kopen? Bied vanaf 150!
Kees Heynsius - Kasteel met brug

Geplaatst doorKeesvanDongenArt

Afmetingen43 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roland Broekhuis - Energie Universum kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Energie Universum

Geplaatst doorbroekhuis

Jaartal2019
TechniekAcryl
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Universum I. / Universum II. / Universum III

Geplaatst doorbroekhuis

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Broekhuis - Materie Universe II kopen? Bied vanaf 125!
Roland Broekhuis - Materie Universe II

Geplaatst doorbroekhuis

Jaartal2021
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 25!
Willy van Schoonhoven van Beurden - C859-2 - Stilleven met bananen en sinaasappels

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1929
Afmetingen38.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Strube - Brabantsch vrouwtje. kopen? Bied vanaf 55!
Jan Strube - Brabantsch vrouwtje.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorNjoyart

TechniekLitho
Afmetingen23 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening kopen? Bied vanaf 30!
Kees Heynsius - Tegen de hoogte op - Inkttekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorlenteman

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordaafse

Jaartal1925
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Stadsgezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1966
TechniekAquarel
Afmetingen43.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Giclée, Aan het strand

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGiclée
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1975
TechniekAquarel
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Livinus van de Bundt - Man met kat - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!
Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carel Willink - "Lourdes" kopen? Bied vanaf 250!
Carel Willink - "Lourdes"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorh-g-art

Jaartal1920
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen45.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arnold Bernard Neujean - Café Bellevue, Ardennen kopen? Bied vanaf 45!
Arnold Bernard Neujean - Café Bellevue, Ardennen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorh-g-art

TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen20 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier kopen? Bied vanaf 75!
Frederika Broeksmit - Tekening en ets : Hollandse trekschuit op de rivier

Tekening / Aquarel

TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 500!
Jan Rijlaarsdam - Gemengde techniek op papier, Stadscentrum met bootje - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPotlood
Afmetingen49.5 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Theo Swagemakers - Aquarel/pentekening, Havengezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1967
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Theo Swagemakers - Aquarel, Havengezicht - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen24.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert van Lith - Brons, Naakt kopen? Bied vanaf 250!
Hubert van Lith - Brons, Naakt

Beeld / Object

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekBrons
Afmetingen18.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1537 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes kopen? Bied vanaf 90!
Jan Wiegers - Litho, Gezicht op Nes

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1954
TechniekLitho
Afmetingen33.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - Handgekleurde litho, Musicerend figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel kopen? Bied vanaf 950!
Jan Schoonhoven - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - zonder titel kopen? Bied vanaf 925!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Vorm (+map) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Schoonhoven - Vorm (+map)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorDabra_art

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - 1981 kopen? Bied vanaf 900!
Jan Schoonhoven - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorardworks

Jaartal1981
Afmetingen68 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Room - Vuurtoren – Schiermonnikoog – Noordertoren kopen? Bied vanaf 55!
Frans Room - Vuurtoren – Schiermonnikoog – Noordertoren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland - kleurzeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Frans Room - Vuurtoren – Bornrif – Ameland - kleurzeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Room - Vuurtoren Oude hoge licht Hoek van Holland - kleurzeefdruk oplage 125 kopen? Bied vanaf 55!
Frans Room - Vuurtoren Oude hoge licht Hoek van Holland - kleurzeefdruk oplage 125

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul van der Ven - Landschap met boerderij kopen? Bied vanaf 99!
Paul van der Ven - Landschap met boerderij

Geplaatst doorFreek51

Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit de Jong - Bedrijvigheid op De Schelde - Droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekDroge Naald
Afmetingen19 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Johan Hemkes - ets Kerkje van Oostum kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes - ets Kerkje van Oostum

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRS1

Jaartal1943
TechniekEts
Afmetingen25 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijst

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1939
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Evenwicht der krachten' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen63 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979 kopen? Bied vanaf 850!
Carel Willink - Door Carel Willink gesigneerde kleurenzeefdruk | 'Naar de toekomst' | 1979

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frederika Broeksmit - ets/aquatint: Waterburcht kopen? Bied vanaf 50!
Frederika Broeksmit - ets/aquatint: Waterburcht

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst