5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Er worden 734 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Vrouw met vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunst_online

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen200 cm x 225 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2014
Afmetingen97 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2019
Afmetingen115 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Hollandse winter (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Hollandse winter (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, De jager (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Hannes Postma - Olieverf op doek, De jager (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen150 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martin Engelman - Tempête sur les Pays Bas kopen? Bied vanaf 60!
Martin Engelman - Tempête sur les Pays Bas

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRex2205

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962

Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas kopen? Bied vanaf 325!
Jan Montyn - Aquarel met nieuwe lijst en museumglas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster - Litho, De vader toont zijn kind - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Kees Spermon - conversation piece green kopen? Bied vanaf 1!
Kees Spermon - conversation piece green

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Formatie III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Henri Plaat - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Henri Plaat - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guillaume Le Roy - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Guillaume Le Roy - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1985
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen92 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Diederen - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1970
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Pierre Alechinsky - Belgische participatie aan de 7e biennale van Sao Paulo (1963) kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky - Belgische participatie aan de 7e biennale van Sao Paulo (1963)

Kunstboeken

Geplaatst doorAnnekeHoek

Jaartal1963
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 21 cm (h x b)
Jef Diederen - Houtsnede op Japans papier, In- en uitgang - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen - Houtsnede op Japans papier, In- en uitgang - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1993
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen91 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1990
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 245!
Jan Sierhuis - Zonder titel maar met lijst!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2005
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Brusse - Litho, La reine de la nuit - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Mark Brusse - Litho, La reine de la nuit - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorpeter-dijkstra

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guido de Waart - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Guido de Waart - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
Afmetingen56 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk OVERIJSSEL Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier(mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 265!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier(mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Hommage a (beethoven/mozart/mahler) jaski art kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Hommage a (beethoven/mozart/mahler) jaski art

Affiches

Geplaatst doorBvdriel

Jaartal1988
Afmetingen60 cm x 52 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jef Diederen - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Jef Diederen - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986 kopen? Bied vanaf 250!
Ko Oosterkerk - ets: drie velden - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen55.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pierre van Soest - FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x78cm / SIG / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Pierre van Soest - FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x78cm / SIG / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Alexander & Maxima kopen? Bied vanaf 7500!
Klaas Gubbels - Alexander & Maxima

Beeld / Object

Geplaatst doorPTimmermans

Jaartal2003
TechniekIJzer
Afmetingen135 cm x 190 cm x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Corneille - " Nu a la Rose " kopen? Bied vanaf 375!
Corneille - " Nu a la Rose "

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAxel

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Africa 3. Rue Clignancourt, 146 Paris 18/e - 1977 - Irina Ionesco kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - Africa 3. Rue Clignancourt, 146 Paris 18/e - 1977 - Irina Ionesco

Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1977
TechniekHardcover
Afmetingen47 cm x 33 cm (h x b)
Corneille - Set van 4 referentiemonografieën kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Set van 4 referentiemonografieën

Kunstboeken

Geplaatst doorSBGallery

Jaartal1988
TechniekSoftcover
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80 kopen? Bied vanaf 150!
Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho - LaFebre tentoonstelling boekje kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - litho - LaFebre tentoonstelling boekje

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorEvenflow2022

Jaartal1965
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho D’oiseaux et insectes 1962 kopen? Bied vanaf 675!
Corneille - Litho D’oiseaux et insectes 1962

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Gloire d’Hollande II kopen? Bied vanaf 300!
Jan Cremer - Gloire d’Hollande II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbreekbaar

Jaartal2009
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Achter de tralies. kopen? Bied vanaf 300!
Klaas Gubbels - Achter de tralies.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1953
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - FIN (Dante) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn - FIN (Dante)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Verdijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Verdijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1968
Afmetingen61 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin Engelman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd kopen? Bied vanaf 40!
Aat Verhoog - De ruiters van de tijd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - De reis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Roland Topor - Arithmetic kopen? Bied vanaf 50!
Roland Topor - Arithmetic

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorserARTE

Jaartal1978
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst