5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - Litho, Iza II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Iza II - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 83.5 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Corneille - Litho, Le peintre et sa muse - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, Le peintre et sa muse - Ingelijst
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Nic Jonk - Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition kopen? Bied vanaf 40!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk, titel, Twee vriendinnen, Limited Edition
Afmetingen 36 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Remko Watjer - Abstractie kopen? Bied vanaf 1350!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands Abstractie
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.350
Gerrit van 't Net - Vrouw rustend in een hangmat Twee werken!! kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit van 't Net (1910-1971) Nederlands Vrouw rustend in een hangmat Twee werken!!
Techniek Aquarel
Afmetingen 10 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Aat Veldhoen - Rotaprint, moeder met kind. kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Rotaprint, moeder met kind.
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Nic Jonk - Bronzen beeld: vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 450!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Bronzen beeld: vrouwelijk naakt
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 5 x 2 cm (h x b x d)
€ 450
Techniek Brons
€ 450
Karel Appel - geh durch de spiegel kopen? Bied vanaf 80!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands geh durch de spiegel
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 80
Corneille - Hommage a F. Garcia Lorca kopen? Bied vanaf 775!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Hommage a F. Garcia Lorca
Techniek Litho
Afmetingen 84 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 775
Karel Appel - De tovenaar kopen? Bied vanaf 100!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands De tovenaar
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
€ 100
Corneille - " Le Jardin au Chat Bleu" uit 2001 kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch " Le Jardin au Chat Bleu" uit 2001
Afmetingen 84 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Jaap Hillenius - Oever kopen? Bied vanaf 75!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Oever
Techniek Aquarel
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Aat Veldhoen - pierrot met moeder en kind kopen? Bied vanaf 50!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands pierrot met moeder en kind
Afmetingen 78 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Aat Veldhoen - Zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Marianne Roodenburg - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Marianne Roodenburg (1955) Nederlands Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Corneille - L'allongée kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L'allongée
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Wim Steijn - zelfportret kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zelfportret
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Corneille - Les cardinaux rouges, gouache (origineel, mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les cardinaux rouges, gouache (origineel, mooi ingelijst)
Techniek Gouache
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Jan Sierhuis - Litho, Flamencodanseres - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho, Flamencodanseres - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Corneille - Femme a la Fleur kopen? Bied vanaf 1400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme a la Fleur
Afmetingen 123 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Corneille - Zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Corneille - Hart armband - genummerd - 50 exemplaren kopen? Bied vanaf 125!
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 2 x 2 cm (h x b)
€ 125
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Techniek Litho
Afmetingen 34.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Constant - ets: figuren in labyrint - 1972 kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint - 1972
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Karel Appel - Ingelijste litho: Oiseau Hurlant kopen? Bied vanaf 799!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste litho: Oiseau Hurlant
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Dolf Zwerver - ets : zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Dolf Zwerver (1932-2010) Nederlands ets : zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Peter Vos - Pentekening: Bij ons in Holland - 1960 kopen? Bied vanaf 255!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Pentekening: Bij ons in Holland - 1960
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 16 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 255
Theo Daamen - Gebaar kopen? Bied vanaf 70!
Theo Daamen (1939-2021) Nederlands Gebaar
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Anton Buytendijk - Droge naald: 'Abstract landschap' (1945 t/m 1999) kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Droge naald: 'Abstract landschap' (1945 t/m 1999)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 56 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Corneille - Litho: 'Banlieue' (1988) kopen? Bied vanaf 235!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'Banlieue' (1988)
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Siet Zuyderland - olieverf op doek: Remise - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Afmetingen 83.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977 kopen? Bied vanaf 1500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500