5. De Keerkring

De Keerkring

Opgericht in 1949 - opgeheven in 1999

De Keerkring

Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 349!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 349
1 bieding
Karel Appel - ZT uit de serie Ten kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ZT uit de serie Ten
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 449
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.500
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Panamarenko - Interfunktionen4 kopen? Bied vanaf 200!
Panamarenko (1940-2019) Belgisch Interfunktionen4
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen29.3 x 21.8 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 200
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Willem van Malsen - Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Willem van Malsen (1940-2005) Nederlands Litho: 9 Landscapes by Malsen - 1970
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Siet Zuyderland - Litho: Readings VII - 1979 kopen? Bied vanaf 90!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Litho: Readings VII - 1979
TechniekLitho
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Sierhuis - Geen titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen78 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 299
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
TechniekLitho
€ 299
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Rose Tropique - 1972
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Constant - ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: zangles - 1982
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Femme amoureuse des oiseaux kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme amoureuse des oiseaux
Afmetingen48 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Aat Veldhoen - Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977. kopen? Bied vanaf 850!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Zelfportret met Cristi Kluivers, zijn vrouw, 1977.
Afmetingen59.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 850