5. Vormgeversassociatie

Vormgeversassociatie

Opgericht in 1974

Vormgeversassociatie

(Arnhem 1974)

Vanuit de Academie voor Beeldende Kunsten Arnhem ontstondt in 1974 een samenwerkingsverband tussen de grafisch ontwerpers Loek Kemming, Noudi Spönhoff en Jan van den Broek, en de productontwerpers Hans Ebbing, Ton Haas en Paul Schudel.

Het industrieel ontwerpen kwam echter moeizaam van de grond, zodat de beide collectieven in 1979 besloten samen te gaan en hun eigen producten op de markt te gaan brengen onder de merknaam Designum.

In 1983 gingen de grafische ontwerpers samen Paul Schudel samen verder in de Vormgeversassociatie en stopte Designum. De VA (voorheen: Vormgeversassociatie) bestaat nog steeds.

Ton Haas - Totem vase - the Meccano Company 2000 kopen? Bied vanaf 50!
Ton Haas (1954) Nederlands Totem vase - the Meccano Company 2000
Afmetingen28 x 17 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50