Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst - Verkocht

Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!

Verkoopprijs: € 12.080,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!Aad de Haas - Olieverf op board, Twee clowns - Ingelijst kopen? Bied vanaf 5000!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
Alle items van deze verkoper (510)
  • Aad de Haas (1920-1972)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst61.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret van twee clowns, uitgevoerd in olieverf op board. Ingelijst in een smalle, glimmend afgewerkte, houten lijst.

Afkomstig uit een particuliere collectie.

Dit item valt onder de margeregeling

Paar plekjes oppervlaktevuil. Twee witte verfspikkeltjes op de wang van de clown rechts.

Het board staat in het midden een beetje bol naar voren.

Aad de Haas (1920-1972)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44644 verkochte items
57.5 cm
61.5 cm
51.5 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 12.080,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2022 om 13:14
Eindtijd:27-06-2022 om 20:57
Biedingen (26)
EdnaMode
27 jun. / 20:52
€ 10505
vanzanten2
27 jun. / 20:52
€ 10200
vanzanten2
27 jun. / 20:46
€ 10005
Hermaneitjes
27 jun. / 20:46
€ 9805
vanzanten2
27 jun. / 20:40
€ 9601
Hermaneitjes
27 jun. / 20:40
€ 9401
vanzanten2
27 jun. / 20:36
€ 9201
Hermaneitjes
27 jun. / 20:36
€ 9200
vanzanten2
27 jun. / 20:34
€ 9000
Hermaneitjes
27 jun. / 20:34
€ 8800
vanzanten2
27 jun. / 20:34
€ 8200
Piekien
27 jun. / 20:34
€ 8000
vanzanten2
27 jun. / 20:32
€ 7800
aaddehaasfan
27 jun. / 20:32
€ 7600
vanzanten2
27 jun. / 20:30
€ 7400
aaddehaasfan
27 jun. / 20:30
€ 7200
vanzanten2
27 jun. / 20:28
€ 7000
Astahuisman
27 jun. / 20:28
€ 6800
vanzanten2
27 jun. / 20:13
€ 6600
Gerritaptus
27 jun. / 18:42
€ 6400
leomathot
26 jun. / 18:18
€ 6200
Piekien
26 jun. / 18:17
€ 6000
leomathot
26 jun. / 18:17
€ 5800
Piekien
26 jun. / 08:48
€ 5400
Gerritaptus
24 jun. / 16:04
€ 5200
Piekien
20 jun. / 08:34
€ 5000