Henk Pieter Pander - Amerikaans Landschap 1967
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
goede gebruikte staat | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 3-3-2021 om 21:48 |
Eindtijd | 14-10-2021 om 9:41 |