Achille Lombaert - Bloemen

Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!
Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!Achille Lombaert - Bloemen kopen? Bied vanaf 100!
  • Achille Lombaert (1911-1990)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi handgeschilderd werk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heule, België

Achille Lombaert (1911-1990)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bertvdb1981
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
72 cm
82 cm
60 cm
70 cm