5. Achille Lombaert

Achille Lombaert (1911-1990)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Achille LOMBAERT (1911 - 1990)

Belgisch

Achille Lombaert - 1911 - 1990 Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 65!

Achille Lombaert - 1911 - 1990 Bloemenpracht

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd22-07-2021 om 20:55

Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst