Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst - Verkocht

Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma - Kleurenets, Changes VII - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Ad Arma (1954)
Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 42 cm (h x b)
Lijst58 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurrijke ets van Ad Arma uit 2000. Handgesigneerd en genummerd.

Ad Arma (pseudoniem van Ad Robert Meerman, Rotterdam, 1954) is een Nederlandse beeldhouwer, graficus, schilder en glaskunstenaar. Zijn etsen geven blijk van een bijzonder vakmanschap. Op de gepolijste zinkplaat brengt hij de etsgrond, een zuurbestendige laag aan. Hierin maakt hij zijn ontwerp door delen van de etsgrond te verwijderen. Wanneer de plaat vervolgens in een zuurbad gaat, kan op die plaatsen het zuur een reactie met het zink aangaan. Na het schoonmaken van de plaat is de tekening als dieper liggende lijnen en vlakken zichtbaar. Gewoonlijk wordt dan in één kleur de drukinkt aangebracht, maar Ad Arma brengt met de hand meerdere kleuren tegelijk aan. Hierdoor ontstaat een ‘meerkleuren’ druk, waarbij ieder exemplaar andere kleurnuances vertoont.

In al zijn werk is dezelfde thematiek terug te vinden: het samenvallen van het verleden en de toekomst in de dromen van het heden. In zijn etsen is altijd een bijna abstract aandoende menselijk figuur aanwezig. Deze geeft vorm en maat aan de ruimte. Vanuit intuïtie en concentratie creëert Ad Arma een poëtische sfeer die hij door zijn subtiele kleurgebruik versterkt. Door het oorspronkelijke karakter van zijn werk is Ad Arma een veel gevraagd kunstenaar. Zijn aquarellen, etsen en objecten hebben al in veel particuliere collecties, zowel in binnen- als buitenland, een plaats gevonden.

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
665 verkochte items
63 cm
58 cm
42 cm
38.5 cm
Dit item is verkocht voor 55,20(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2020 om 10:47
Eindtijd:14-12-2020 om 21:13
Biedingen (13)
avandeijk
14 dec. / 20:35
€ 48
LZR5
14 dec. / 19:52
€ 43
pet81
14 dec. / 19:51
€ 38
LZR5
14 dec. / 19:51
€ 38
pet81
14 dec. / 19:16
€ 33
woutervanderspek
13 dec. / 19:36
€ 28
avandeijk
13 dec. / 19:36
€ 23
woutervanderspek
13 dec. / 19:36
€ 20
avandeijk
13 dec. / 09:48
€ 15
Kees58
13 dec. / 09:48
€ 10
avandeijk
04 dec. / 23:02
€ 5
jobf
04 dec. / 23:02
€ 3
avandeijk
01 dec. / 13:41
€ 1