Ad Arma - Moonisland II met lijst - Verkocht

Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!Ad Arma - Moonisland II met lijst kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst87 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25

Fraai werk en mooi ingelijst van Ad Arma. Het werk is in goede conditie. U kunt vooraf aan u bieding het werk komen bekijken in de schatkmaer van galerie Rotor in Gorinchem.
Het werk kan worden opgehaald of met koerier worden gebracht.
De foto's zijn door het glas van de lijst heen genomen.

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
116 cm
87 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2020 om 11:12
Eindtijd:09-02-2020 om 21:08
Erythnul
09 feb. / 20:55
€ 225