Ad Gerritsen - Wordt vervolgd II

Ad Gerritsen - Wordt vervolgd II kopen? Bied vanaf 60!
Ad Gerritsen - Wordt vervolgd II kopen? Bied vanaf 60!Ad Gerritsen - Wordt vervolgd II kopen? Bied vanaf 60!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Interessant werk van de Nederlandse kunstenaar Ad Gerritsen, de koning van de houtsnede. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ad Gerritsen (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
30 cm
22 cm
Starttijd:13-09-2022 om 19:52
Eindtijd:27-09-2022 om 22:36
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland