Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IV

Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IV kopen? Bied vanaf 45!
Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IV kopen? Bied vanaf 45!Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IV kopen? Bied vanaf 45!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Interessant werk van de Nederlandse kunstenaar Ad Gerritsen, de koning van de houtsnede. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ad Gerritsen (1940-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
22 cm
30 cm
Sluit over 9d 9u 55m 56s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:28-11-2022 om 15:23
Eindtijd:11-12-2022 om 22:49