Ad Gerritsen - Wordt vervolgd V - Verkocht

Ad Gerritsen - Wordt vervolgd V kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Gerritsen - Wordt vervolgd V kopen? Bied vanaf 10!Ad Gerritsen - Wordt vervolgd V kopen? Bied vanaf 10!
  • Ad Gerritsen (1940-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage XII

Interessant werk van de Nederlandse kunstenaar Ad Gerritsen, de koning van de houtsnede. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Ad Gerritsen (1940-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3739 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
22 cm
30 cm