Ad van Hassel - handgesigneerde zeefdruk | 'Marilyn Monroe'
Omschrijving
Ad van Hassel (1953)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Zeefdruk
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Fraai Popart werk van de hand van Ad van Hassel.
In de stijl van Andy Warhol, portretteert hij Marilyn Monroe in verschillende kleurstellingen.
Het werk verkeert in keurige conditie.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 35,00