Ad van Riel - Zonder titel (04-42) - Verkocht

Ad van Riel - Zonder titel (04-42) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

235 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ad van Riel (1959)
Jaartal2004
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op papier. Buiten reeks. Met aankoopgarantie.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-04-2020 om 21:10
Eindtijd:18-04-2020 om 20:56
KatrienVM
17 apr. / 14:15
€ 50