Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd - Verkocht

Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!Ad van Turnhout - Intrigerend 1988 Abstract Sepia Aquarel "City Scape" gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Ad van Turnhout (1949)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst.

Ad van Turnhout (1949)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

2969 verkochte items
50 cm
60 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-03-2020 om 12:41
Eindtijd:22-03-2020 om 22:42
Biedingen (2)
balsem_voor_de_ziel
22 mrt. / 21:47
€ 25
jazzamusica
13 mrt. / 18:39
€ 20