Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. - Verkocht

Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. kopen? Bied vanaf 35!Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. kopen? Bied vanaf 35!Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. kopen? Bied vanaf 35!Ad Verstijnen - Aquarel met poppen, ingelijst. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekAquarel
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 40 cm (h x b)
Lijst71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Ad Verstijnen met de afbeelding van 2 poppen op een stoeltje. Gesigneerd r.o.met Ad Verstijnen ‘84.
Ik ben in het bezit van een schriftelijke bevestiging van Ad Verstijnen dat dit werk van zijn hand is.

Ad Verstijnen (1946)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
61 cm
71 cm
40 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:05-09-2018 om 11:52
Eindtijd:08-03-2019 om 12:47
RobertRamos
08 mrt. / 11:40
€ 35