Ad Verstijnen - geen titel - Verkocht

Ad Verstijnen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Ad Verstijnen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Ad Verstijnen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Ad Verstijnen - geen titel kopen? Bied vanaf 30!
  • Ad Verstijnen (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 34 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 195
Kleurrijke in complete nieuwstaat verkerende zeefdruk van ad verstijnen.
Het werk is nog nooit ingelijst geweest
Oplage nummer 75/195
Uiteraard potlood gesigneerd en genummerd door verstijnen.

Het werk kan verzonden worden.Wordt bij verzending plat verpakt tussen 2 platen mdf aangeboden .
afhalen kan in eindhoven.
nvt
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Ad Verstijnen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lowracer
Lid sinds 2019
480 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
34 cm
34 cm