Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) - Verkocht

Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!Ada Breedveld - Ada Breedveld: Zeefdruk, Femmes Japonnais (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
  • Ada Breedveld (1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/90
Mooi ingelijst werk van Ada Breedveld. Het werk kan zo aan de muur!Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Verzending:Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Glasschade is niet verzekerd.  Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruit betaling,  is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Ada Breedveld (1944)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  KiewitKunst
6322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (567)
73 cm
73 cm
53 cm
53 cm