Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel

Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 40!Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 40!Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Fluxwear
FA. (1)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
  • Adine Engelman (1937)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1961
TechniekAquarel
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 23.5 cm (h x b)
Passe-partout43.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

  Subtiel vroeg werk door de Haarlemse kunstenaar Adine Engelman.

 Afkomstig uit de nalatenschap van Adine.  Rechtsonder in potlood : ,61 Aad

  • Wordt met zorg verpakt en aangetekend verzonden, maar kan ook worden afgehaald

Adine Engelman (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Fluxwear
FA. (1)

Lid sinds 2017
31 verkochte items
33 cm
43.5 cm
23.5 cm
31 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:08-01-2021 om 22:11
Eindtijd:15-01-2021 om 22:06

Biedingen (1):

Jovabo2
15 jan. / 21:59
€ 40