Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel - Verkocht

Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 45!Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 45!Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 45!Adine Engelman - Abstracte compositie (1961), aquarel kopen? Bied vanaf 45!
  • Adine Engelman (1937)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1961
Techniek Aquarel
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 36.5 x 26.5 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

  Subtiel vroeg werk door de Haarlemse kunstenaar Adine Engelman.

 Afkomstig uit de nalatenschap van Adine.  Rechtsonder in potlood : ,61 Aad

Conditie : Goed.  Op de - uitvergrote - foto zijn lichte vlekjes zichtbaar welke het gevolg zijn

van het maakproces, dus geen beschadigingen

  • Wordt met zorg verpakt en aangetekend verzonden, maar kan ook worden afgehaald
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 17,50

Adine Engelman (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
73 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
44 cm
50 cm
26.5 cm
36.5 cm