Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk

Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!
Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!
  • Adine Engelman (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekSjabloondruk
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 55.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 Geometrisch abstracte composities door de Haarlemse kunstenaar Adine Engelman  ( 1937 - 2014 )

 1962. Sjabloondruk.  Anders dan bij de  Monotype techniek maakte Engelman gebruik van de zg.  sjabloondruk techniek :  in meerdere lagen aangebrachte waterverf.   Inverso in pen : ' 62 aad.

Beeldmaat beiden : 38 x 55.7 cm.

 De werken worden - vlak en aangetekend - verzonden, maar kunnen ook worden opgehaald in Den Haag

 Verkeren in goede conditie

Adine Engelman (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4 )

Lid sinds 2017
48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
55.7 cm
38 cm
Starttijd:10-08-2022 om 10:05
Eindtijd:21-08-2022 om 20:45
Openingsbod € 100
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland