Dit is een prachtige, zeldzaam aangeboden zeefdruk van ADO Hamelryck.
Titel: 'KG'
Getekend, gedateerd, genummerd en getiteld in potlood door de kunstenaar.
Oplage: 130/150
Afmeting blad: 83 x 51,5 cm
Niet ingekaderd
In goede staat, buiten enkele plooitjes en gebruikssporen aan de randen.
Verzending B: 12€ NL: 20€
Zal in stevige koker verzonden worden.
ADO HAMELRYCK
(Halle 1941) Woont en werkt in Genk. Studies aan de Academie voor Schone Kunsten (Brussel) en het Hoger Instituut voor Schone Kunsten (Antwerpen). Ere-docent aan de Katholieke Hogeschool Limburg – Audiovisuele en Beeldende Kunsten (Genk). Lid van de Limburgse School (1973). Na een periode van relativerend realisme evolueert Ado Hamelryck naar een bezinnende fase die een terugkeer naar de essentie van het kunstenaar-zijn inhoudt. Vorm -uitsluitend zwart als kleur- en handeling vergroeien tot een eenheid in aanspreekbare ‘zwarte monotonie’. In zijn recente monografie ‘Ado Hamelryck – Niet één zwart, maar zeventwintig zwarten verzeker ik u’ besluit auteur Francis Smets: “In het werk van Ado Hamelryck ligt de nadruk op het actieve proces: de eenzame, eremitische performance.