Adolf Born - Het diner

Adolf Born - Het diner kopen? Bied vanaf 450!
Adolf Born - Het diner kopen? Bied vanaf 450!Adolf Born - Het diner kopen? Bied vanaf 450!Adolf Born - Het diner kopen? Bied vanaf 450!
  • Adolf Born (1930-2016)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 89 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/70
Adolf Born studeerde aan de School of Applied Arts in Praag en specialiseerde zich in karikatuur en illustratie. Hij werd internationaal bekend als schilder, illustrator, karikaturist en animator. Born illustreerde honderden boeken en werkte mee aan tientallen animatiefilms. Zijn beeldtaal wordt gekenmerkt door fantasierijke figuren, dieren en historische verwijzingen met een humoristische ondertoon. Zijn werk is opgenomen in collecties van onder meer het Nationaal Museum in Praag en internationale musea
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Adolf Born (1930-2016)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rwpons
Lid sinds 2022
2 verkochte items
Alle items (2)
58 cm
89 cm
24 cm
33 cm