Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Joan Gardy Artigas - Tauromachie chinoise
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 18.2 x 15.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
De tekening verkeert in een goede staat. Geen scheurtjes. Slecht een aantal zeer kleine vlekjes. Op de achterzijde drie stukjes passe-partout tape. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Winschoten, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.