Adriaan de la Riviere - Zonder titel - Verkocht

Adriaan de la Riviere - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!

Verkoopprijs: € 96,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Adriaan de la Riviere - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!Adriaan de la Riviere - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!Adriaan de la Riviere - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Adriaan de la Riviere (1857-1941)
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeldzaam zelfportret door Adriaan de la Riviere.
Het is een snelle olieverfschets, aan zijn oogjes te zien had hij hem flink geraakt.

Conditie van zowel werk als lijst zeer goed.

Adriaan de la Riviere (1857-1941)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

127 verkochte items
52 cm
62 cm
42 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 96,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:13
Eindtijd:04-07-2022 om 09:23
PietVancouver
03 jul. / 20:52
€ 84