A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. - Verkocht

A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!
A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!A.G.M. Huijsmans-Evers - Aquarel, Bloemen in een vaas. kopen? Bied vanaf 10!
  • A.G.M. Huijsmans-Evers (1918-1989)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekAquarel
StijlRomantisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel bloemen in een vaas.
Jaartal: 1983
Afmetingen: H. 57 cm x B.  38 cm
Gesigneerd: A.G.M. Huijsmans-evers rechtsonder.
Oplage:1
Ingelijst: nee
materiaal/techniek: Papier, aquarel
Conditie: goed

Het werk is in goede staat.

A.G.M. Huijsmans-Evers (1918-1989)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1407 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
38 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 14:41
Eindtijd:14-08-2022 om 15:58
abdelkarim1361
09 aug. / 06:47
€ 10