Betreft mooie aquarel op geschept papier. Het werk is gesigneerd en komt uit eerste hand van de kunstenaar. Het boek komt samen een prachtig boek, De magie van het moment. Het betreft een hardcover met een overzicht van het werk, tot 2005, in een machtig boek met een overzicht van het werk met 165 (fullcolour) pagina's
Nieuwstaat
Direct van de kunstenaar.
Tot 2 kg.
€ 10,00