Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. - Verkocht

Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. kopen? Bied vanaf 50!Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. kopen? Bied vanaf 50!Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. kopen? Bied vanaf 50!Ahmad Baldin - Denkbeeldige stad - AQUAREL met uniek boek. kopen? Bied vanaf 50!
  • Ahmad Baldin (1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Aquarel
Drager Japans Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Betreft een aquarel 'denkbeekdige stad' van Baldin. Het werk verkeert in onberispelijke staat, is niet eerder ingelijst geweest en altijd vlak en zuurvrij bewaard.
Het kunstwerk komt samen met een eveneens nieuw en onbelezen boek, met daarin een overzicht van het werk. Het betreft een hardcover met ca 80 pagina's full colour.
Nieuwstaat, direct van de kunstenaar
Binnen Nederland € 10,00

Ahmad Baldin (1954)

Nederlands Nederlands Irakees Irakees

Geplaatst door  doncampo
277 verkochte items
Alle items (0)
23 cm
28 cm