Ahmad Baldin - Indirect licht II - Verkocht

Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!Ahmad Baldin - Indirect licht II kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

23 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ahmad Baldin (1954)
Jaartal2000
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 90 cm (h x b)
Lijst103 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk met grote contrasten in donker en licht. Het heeft de uitstraling van een landschap.

Olieverf op canvas doek in baklijst

Ahmad Baldin (1954)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (3)

23 verkochte items
93 cm
103 cm
90 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 11:15
Eindtijd:25-05-2022 om 22:30
Knoopje
25 mei / 22:03
€ 100