Ahmad Baldin - Zonder titel - AQUAREL compleet met GESIGNEERD boek. - Verkocht

Ahmad Baldin - Zonder titel - AQUAREL compleet met GESIGNEERD boek. kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Ahmad Baldin - Zonder titel - AQUAREL compleet met GESIGNEERD boek. kopen? Bied vanaf 40!Ahmad Baldin - Zonder titel - AQUAREL compleet met GESIGNEERD boek. kopen? Bied vanaf 40!Ahmad Baldin - Zonder titel - AQUAREL compleet met GESIGNEERD boek. kopen? Bied vanaf 40!
  • Ahmad Baldin (1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Aquarel
Drager Japans Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 27 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Betreft een aquarel 'denkbeeldige stad' van Baldin. Het werk verkeert in onberispelijke staat, is niet eerder ingelijst geweest en altijd vlak en zuurvrij bewaard.
Het kunstwerk komt samen met een uniek (in beperkte oplage uitgegeven)  nieuw en GESIGNEERD boek, denkbeeldige stad, met een overzicht van het werk in een hardcover met ca 80 pagina's full colour.
Nieuwstaat, direct van de kunstenaar.
Binnen Nederland € 10,00

Ahmad Baldin (1954)

Nederlands Nederlands Irakees Irakees

Geplaatst door  doncampo
277 verkochte items
Alle items (0)
23 cm
27 cm