Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Pierre Collin - Twee etsen 'Peintre et modèle I +II'
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Digitale Print |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 23 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
in goede gebruikte staat | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-3-2022 om 13:00 |
Eindtijd | 8-9-2022 om 17:36 |