| Type kunstwerk | Fotografie |
| Jaartal | 1989 |
| Techniek | Digitale Print |
| Onderwerp | Erotiek |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34 x 23 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
| Conditie | |||||||
| Conditie | Goed | ||||||
| in goede gebruikte staat | |||||||
| Transport | |||||||
| Verzenden | Pakketpost | ||||||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||||||