Albert Blitz - Albert Blitz: Zeer groot schilderij. Brieflezend Vrouwtje - Verkocht

  • Albert Blitz (1938)

In opdracht geveild:

Zeer groot Schilderij van Albert Blitz. Acryl op doek. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Let op: Dit doek is een erg groot werk en kan dus niet in een personenauto vervoerd worden.
(Zie afhandeling). Nu zeer goedkoop aangeboden!

Titel: Brieflezend Vrouwtje
Jaartal: 1970
Afmetingen lijst: 157cm x 106cm
Gesigneerd: Handgesigneerd op de achterkant
Ingelijst: Ja

Conditie: In perfecte staat
In perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Bezorging met een koerier is eventueel mogelijk voor 50 euro binnen NL met postcode beginnend met 10 - 37 en 65 euro beginnend met 38-99 (muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Albert Blitz (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items

Starttijd28-8-2012 om 11:07
Eindtijd10-9-2012 om 11:07
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken