Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Albert Blitz - Olieverf op doek, Whispering hope - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
  • Albert Blitz (1938)
IngelijstIngelijst
Afmetingen205 cm x 120 cm (h x b)
Lijst207.5 cm x 122.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klein krasje t.g.v. de heupen van het figuur.

Albert Blitz (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43988 verkochte items
122.5 cm
207.5 cm
120 cm
205 cm
Dit item is verkocht voor 299,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2021 om 17:53
Eindtijd:18-10-2021 om 20:45
Biedingen (22)
brtkwnt
18 okt. / 17:56
€ 260
ockhuizen
18 okt. / 12:05
€ 240
brtkwnt
18 okt. / 09:43
€ 220
Barrac
18 okt. / 09:42
€ 200
brtkwnt
18 okt. / 09:42
€ 195
Barrac
17 okt. / 11:29
€ 185
brtkwnt
17 okt. / 10:50
€ 175
Barrac
15 okt. / 14:16
€ 165
Kweekel
15 okt. / 14:16
€ 155
Kweekel
15 okt. / 14:15
€ 123
Barrac
15 okt. / 14:15
€ 113
Kweekel
11 okt. / 20:26
€ 103
Mark1967
11 okt. / 20:26
€ 100
Kweekel
11 okt. / 16:33
€ 50
Frank100
11 okt. / 16:33
€ 45
Kweekel
04 okt. / 19:53
€ 40
Frank100
04 okt. / 19:53
€ 35
Kweekel
04 okt. / 19:53
€ 30
Frank100
04 okt. / 19:53
€ 25
Kweekel
04 okt. / 19:53
€ 15
Frank100
04 okt. / 19:53
€ 10
Kweekel
04 okt. / 18:25
€ 1