Albert Blitz: Zeer groot schilderij. Brieflezend Vrouwtje - Verkocht

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Albert Blitz (1938)

In opdracht geveild:

Zeer groot Schilderij van Albert Blitz. Acryl op doek. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Let op: Dit doek is een erg groot werk en kan dus niet in een personenauto vervoerd worden.
(Zie afhandeling). Nu zeer goedkoop aangeboden!

Titel: Brieflezend Vrouwtje
Jaartal: 1970
Afmetingen lijst: 157cm x 106cm
Gesigneerd: Handgesigneerd op de achterkant
Ingelijst: Ja

Conditie: In perfecte staat
In perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Bezorging met een koerier is eventueel mogelijk voor 50 euro binnen NL met postcode beginnend met 10 - 37 en 65 euro beginnend met 38-99 (muv de Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:

Informatie:

Albert Blitz (1938)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:28-08-2012 om 11:07
Eindtijd:10-09-2012 om 11:07
Do
07 sep. / 10:44
€ 275