Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 33 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Karakteristieke, kubistische compositie van de beroemde Franse kunstenaar Albert Gleizes, uit het door hem geillustreerde uitgave “Pensées sur l’homme et dieu” van Blaise Pascal. Ets op papier, uitgebracht in een oplage van 235 exemplaren. In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want achterop zitten plakresten in de marge onder en boven. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 33cm x 24cm (blad), 24cm x 17cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want achterop zitten plakresten in de marge onder en boven. Ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 4-10-2020 om 13:04 |
Eindtijd | 14-4-2021 om 21:00 |