Albert in 't Veld - Without Words - Verkocht

Albert in 't Veld - Without Words kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1319 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Albert in 't Veld (1942)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Nummer kan afwijken van de foto
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 4
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Albert in 't Veld (1942)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1319 verkochte items
28.5 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-12-2020 om 13:15
Eindtijd:22-12-2020 om 22:11
MvdDries20
22 dec. / 21:50
€ 20