Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Werk is in de jaren 80 via de maker verkregen en in prima conditie. Glasplaat rechtsonder heeft een barst. ivm het glas wil ik het werk niet versturen maar is het in overleg op te halen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Asten, Nederland |