Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966

Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!
Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!Albert Soons - abstracte gouache, zuurvrij ingelijst, 1966 kopen? Bied vanaf 175!
  • Albert Soons (1933-1989)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1966
Techniek Gouache
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20.5 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.

Bladmaat ca. 20.5 x 28 cm; het blad is bevestigd op papier.
Ingelijst achter een fraai diep passepartout en zuurvrij achterkarton.
In een mooie houten lijst, achter glas.
Wordt uitstekend verpakt, het glas is echter niet verzekerd.
Bij verzending blijft glasbreuk het risico van de koper.
in goede gebruikte staat. Het papier heeft wat kreuk aan de onderzijde.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 23,00
Naar Duitsland € 23,00
Europese Unie € 27,00

Albert Soons (1933-1989)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
2419 verkochte items
Alle items (206)
52 cm
42 cm
28 cm
20.5 cm