Albert Zavaro - Albert Zavaro, ‘Cavaliers en foret’, kleurenlitho, gesigneerd, ed. 170 - Verkocht

Albert Zavaro, ‘Cavaliers en foret’, kleurenlitho, gesigneerd, ed. 170 kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Albert Zavaro, ‘Cavaliers en foret’, kleurenlitho, gesigneerd, ed. 170 kopen? Bied vanaf 75!Albert Zavaro, ‘Cavaliers en foret’, kleurenlitho, gesigneerd, ed. 170 kopen? Bied vanaf 75!
  • Albert Zavaro (1925)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele kleurenlitho van Albert Zavaro. (Istanbul 1925, werkt en woont in Frankrijk).

Handgesigneerd en genummerd.

Titel: Cavaliers en foret

Afmetingen totaal:  45 X 61cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd

Oplage: 170 (dit is een E.A.)

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op handgeschept papier (Bütten).

Conditie: In zeer goede staat

Extra info over de kunstenaar:

Priizen:

1952 : Prix de la Casa de Velãsquez

1953 : Prix de la Maison Descartes, Amsterdam

1997 : Palmarès de l'Open d'automne (La Ciotat)

Exposities:

•           Salon d'Automne, Paris

•           Salon Comparaisons

•           La Nationale

•           Grands et Jeunes d'Aujourd'hui

•           Jeunes Peintres

•           Galerie Tamenaga Tokyo en New-York

•           Galerie RS Jhnson, Chicago USA

•           Galerie Framond, Parijs

•           Galerie Jacques Goupil "Les Arts des Temps Présents" Alençon 2001

•           Musée de la Poste met Calder, Guiramand, Trémois, Féraud, Prévert, Chu Teh Chun, Hamnbourg, Moretti, Paris 2001

•           Chapelle des Jésuites, Chaumont (Haute-Marne) 2002

Werken in musea:

•           Musée de l'École nationale supérieure des beaux-arts de Paris

•           Musée de la Casa de Velãquez

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Albert Zavaro (1925)

Frans Frans

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
344 verkochte items